В Німеччині зявилися перші роботи-листоноші

3

У німецькому місті Bad Hersfeld розпочато експериментальний інфраструктурний проект. Його затвердив заходів населеного пункту. Проект передбачає запуск роботів листонош для виконання службових завдань в службі доставки DHL. Машини будуть працювати нарівні зі звичайними працівниками.

Роботи будуть практично автономними. Вони зможуть пересуватися по жвавих вулицях міста і доставляти посилки. Для такої роботи будуть використовувати відразу два пристрої. Це Parcelcopter і PostBOT. Перший робот літає, а другий їздить. Обидва вони однаково ефективно розвозять посилки одержувачам.

Свій перший шлях роботи здійснять за звичайною людиною-листоношею. Так вони запам’ятають дорогу. Потім вони зможуть повторити свій перший досвід, але вже самостійно.

Раннє компанія DHL вже не раз говорила про свою прихильність до інновацій. Її керівництво відзначало, що піде на шляху роботизації робочих процесів. Люди все більше і більше купують через інтернет. Посилки стають все більш об’ємними. Звичайним листоношам важко їх тягати. Це можна доручити роботу, який зробить все легко і швидко.