В месенджері Telegram зявляться налаштування Proxy сервера

0
9

Стало відомо про те, що остання версія Telegram отримає можливість коригування налаштувань Проксі-сервера. Це дасть можливість користувачам месенджера обійти будь-які блокування, якщо виникне така необхідність. Стало вже зрозуміло, що такі нововведення є відповіддю Роскомнагляду, який недавно хотів заблокувати Telegram для російських користувачів.

Сам Павло Дуров, який є творцем Telegram, підтвердив таку точку зору. Він повідомив, що не дивлячись на те, що зараз про блокування ресурсу мови не йде, все ж слід подбати про тій ситуації, коли дане питання буде відновлено. Справа в тому, що Telegram так і не погодився розкрити інформацію про власні користувачів і не збирається це робити в майбутньому. Це означає, що подібні нападки і спроби блокування можуть повторитися. На цей випадок у користувачів будуть вже готові налаштування Proxy сервера, що дозволить їм користуватися месенджером, навіть в разі його блокування.

Нагадаємо, що раніше в Роскомнагляді прийняли рішення не блокувати Telegram. Він був зареєстрований співробітниками відомства, виходячи з тієї інформації, яка містилася у відкритому доступі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я