В Meizu збираються випустити смартфон з процесором Exynos

0
6

Meizu збирається випустити смартфон з процесором Exynos 7872. Буквально тиждень тому два найбільших світових бренду китайська компанія Meizu і знаменитий корейський Samsung влаштували закриту конференцію, на якій, найімовірніше, обговорювали свої плани по випуску нових спільних гаджетів на основі мікрочіпів Exynos. Авторами цих пристроїв є корейські фахівці, і перш чіпсети застосовували лише для виготовлення флагманів Meizu. При цьому вже сьогодні можна говорити про те, що найближчим часом в результаті співпраці компаній чіп будуть також встановлювати бюджетні моделі Меlian і Bluе С?агм. Китайські інсайдери впевнені, що компанії працюють над спільною розробкою новітнього 6-ядерного апарату Exynos 7872.

Може бути, розробляють Meizu E2S

Якщо забути про моделі мікрочіпа, то всі інші його технічні характеристики, які оприлюднені у відкритому доступі в інтернеті, абсолютно ідентичні апарату Meizu Е2. Ця модель телефону є цілком середньої для китайського ринку, а показники нового мікрочіпа Exynos – ідентичними для цього пристрою. Є попередня інформація, що мікропроцесор Exynos 7872 створюють на основі 14-нанометрового технопроцесса. Так, пристрій буде володіти двома потужними ядрами Сortex А73, і чотирма ядрами Сortex А53. У свою чергу, високу продуктивність смартфона Meizu E2S і підтримку різних крутих додатків і ігор буде забезпечувати графічний чіп mali t830 MP2. Це рішення дозволить вигідно замінити восьмиядерний MediaTek Helio p20, який використовувався досі.

Імовірно, новий смартфон буде володіти Full HD дисплеєм розміром на 5,5 дюймів, мати 3 або 4 Гб оперативної пам’яті, а також можливість підтримки внутрішньої пам’яті на 32 або 64 Гб флеш-накопичувачі. Головна фотокамера телефону припускає 13 Мрх і четырехэлементную світлодіодний спалах, яка буде встановлена у пластикову нішу на задній частині гаджета, як зазвичай роблять в металевих трубках. Фронтальна камера на 8 Мрх дозволить робити якісні сэлфи, а ємність акумулятора на 3400 мА/год – довго користуватися телефоном автономно без підзарядки.

Як буде формуватися ціна гаджета, і які зміни можуть вплинути на ціноутворення, – поки неясно. Класичні Meizu Е2 на території Піднебесної продаються у магазинах за ціною 190-230 у.е., в залежності від того, який у телефоні об’єм внутрішньої пам’яті.

Коли вийде новий апарат Meizu Е2Ѕ – розробники поки не зізнаються. До речі кажучи, зовсім недавно гіганти Samsung і Intel разом підтримали судовий позов відносно американської корпорації Qualcomm, яка створює чіпи і процесори. Корейський гігант запевняє, що компанія-монополіст відмовилася видавати ліцензії на ряд винаходів, і таким чином не дає можливості використовувати процесори Exynos оригінальним телефонами Samsung і деяких моделей бренду Meizu.