В бенчмарку помічений смартфон Samsung Galaxy S9

0
10

Слідом за реєстрацією в бенчмарке Geekbench нового смартфона від південнокорейського виробника Samsung Galaxy S8 Lite на новому процесору Snapdragon 840, на цьому ж ресурсі була помічена інформація про ще одному пристрої.

Новинка буде побудована за допомогою нового чотириядерного процесора Qualcomm, який ще не був анонсований. Смартфон Galaxy S9 дуже рано потрапив в бенчмарк, так як він повинен з’явитися на світ у наступному році. І це не єдина дивина, яка пов’язана з моделлю Galaxy S9.

Справа в тому, що попередня модель побудована на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 835 з восьми ядрами. А в новинці їх буде всього лише чотири, що дуже і дуже дивно.

Кількість балів, які набрав смартфон, теж не вражає. Galaxy S9 отримав трохи більше ніж 7 тисяч, хоча його попередник сміливо «заробив» 9.

Інші відомі характеристики смартфона від корейського виробника – “операційка” на базі сьомого «андроїда» і чотири гігабайти оперативної пам’яті.

Ці характеристики можуть бути причиною того, що на сьогоднішній день модель Galaxy S9 представлена в бенчмарку лише як прототип, і вона буде ще доопрацьовуватися і вдосконалюватися.