В авіакатастрофі загинув 51-річний Стів Епплтон, CEO Micron

0
14

З сумною новини почалася п’ятниця цього тижня – в авіакатастрофі загинув Стів Епплтон (Steve Appleton), виконавчий директор і голова ради директорів компанії Micron.

Крах літака сталося відразу після зльоту з аеропорту Бойсе (штат Айдахо). У повітряному судні Стів знаходився один (це був невеликий одномоторний літак). У Micron Епплтон почав працювати з 1983 року, практично відразу після закінчення державного університету Бойсе.

Кар’єрні сходи випускника почалася з роботи на виробничій лінії, а її вершиною став пост виконавчого директора Micron, який Стів зайняв у 1994 році (вже в 1991 році він був операційним директором Micron).

До слова, остання авіакатастрофа не була першою для Эплтона – ще в 2004 році Епплтон і його товариш зазнали катастрофи – на щастя тоді їм вдалося відбутися легкими подряпинами та забоями. На жаль, цей інцидент ніяк не вплинув на пристрасне захоплення Стіва вищим пілотажем, тоді він прокоментував аварію так: «Мені дуже пощастило, я радий, що отримую новий досвід кожен день свого життя у всьому, що я роблю. Якби моє дихання обірвалося завтра, я б ні за чим не шкодував – я прожив повне і щасливе життя».

У Стіва Эплтона була дружина і чотири дитини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я