USgoBuy: купуємо гаджети в США — швидко і вигідно

4

Якщо бренд не має значення, китайські магазини — природний вибір. Можна знайти хороші речі за низькою ціною. Однак часом марка вирішує все. Деякі оригінальні пристрої незамінні. Їм немає гідного відповідника в Піднебесній. У такому разі вихід один — шукати потрібне у Сполучених Штатах. Мова йде про сайти на зразок ebay, Amazon та інших.

Правда, легкої цю затію важко назвати. Особливо для користувачів з РФ. Багато американські портали представляють собою аукціони. Щоб розібратися в правилах — доведеться витратити купу часу. Крім того — є складнощі з оплатою, російськомовним інтерфейсом, оформленням документів та іншими моментами.

Хочеться прискорити процес? Довіртеся посередникам — найбільш адекватним. Наприклад, варто звернути увагу на USgoBuy. Сервіс дозволяє придбати в США що завгодно — одяг, запасні частини для авто, розумні телефони, косметику, іграшки та комплектуючі для ПК. З західної гарантією якості.

Працює USgoBuy дуже просто. Проект викуповує цікавлять замовлення, упаковує, забезпечує необхідними дозволами та відправляє в Росію (або СНД).

По торговим точкам немає ніяких обмежень. Підтримуються тисячі популярних місць — від victoriassecret до nordstrom, zappos, macys, crocs і 6pm.

Для доставки залучаються кращі служби — DHL Express, USPS, FedEx, Aramex та UPS. Довго чекати не доведеться. В залежності від тарифу — посилка дійде до адресата за лічені дні. Відстеження в наявності.

Крім іншого, пропонується зручний калькулятор для підрахунку витрат.

За свої послуги USgoBuy просить по мінімуму. Зайві побори — начебто паливної надбавки та податку на продажу — відсутні. Немає плати за 2-місячне зберігання на складі, перевірку на шлюб, консолідацію і так далі.

Які засоби вживаються? WebMoney, PayPal, а також кредитні карти Visa, MasterCard, American Express і Discover.

На випадок кризової ситуації — камера чат, гаряча лінія, електронна пошта і розділ FAQ. Клієнти завжди знайдуть допомогу.