Усередині Nokia 8 виявлена цікава деталь

0
8

Сьогодні, 31 жовтня, стало відомо, що відомий технічний блогер Зак Нільсон виявив в смартфоні Nokia 8 цікаву деталь. Справа в тому, що він уважно вивчив всі недоліки і переваги смартфона, щоб поділитися результатами своєї роботи з передплатниками. Але про це все він забув, коли він розібрав смартфон.

З деталей нового телефону першим впадає в очі спеціальний каркас, який відокремлять материнську плату від модуля дисплея. До нього також прикріплена акумулятор смартфона. Так пристрій легше ремонтувати, але блогер хотів відокремити акумулятор, і це у нього не вийшло, адже там багато клею, що загрожує ушкодженнями рамки або елементів живлення. Під самим акумулятором Нельсон виявив величезних розмірів тепловідвідні трубу з міді, яка проходить по всій рамці. А нанесена термопаста біля трубки, а не під нею, з незрозумілих причин. Найімовірніше, її нанесли для охолодження батареї під час швидкої зарядки.

Крім того, Нельсон повідомляє, що процес розбирання смартфона досить довгий, і йому довелося вийняти більше 20 болтів, щоб розібрати його на частини.