У США випробували новий космічний корабель

4

Стало відомо про початок випробувань вантажного космічного корабля від компанії Sierra Nevada. Раніше ця компанія разом з SpaceX і Orbital ATK підписала контракт з американським космічним агентством NASA. Цей договір передбачає доставку вантажів на Міжнародну космічну станцію. Для цих цілей Sierra Nevada почала розробляти новий космічний вантажівка.

Пристрій отримало назву Dream Chaser. Воно вже було випробувано один раз, але невдало. При його посадці не вийшло ліве шасі, що призвело до деяких пошкоджень всього механізму. Але після деякої роботи в 2017 році космічний вантажівка знову збираються випробувати. Це буде відбуватися на території Каліфорнії. Якщо все пройде вдало, то до 2020 року космічний корабель зможуть ввести в експлуатацію. Спочатку він буде безпілотним, але потім, через деякий час, його перероблять в пілотований. У ньому зможе поміститися до 7 чоловік екіпажу.

Варто зазначити, що контракт з НАСА підписано до 2024 року. Відповідно новий технічний пристрій встигнуть до цього часу не тільки доопрацювати, але й успішно використовувати.