У США створили унікального робота

4

Наукові співробітники технологічного університету Массачусетсу, що в Сполучених Штатах, розробили унікального робота під назвою Primer, який володіє самими різними функціями. Про це сьогодні, 3 жовтня, повідомляє американська преса.

Зокрема, стало відомо, що він вміє приймати самі різні форми. Тому його можна порівняти з мистецтвом орігамі.

Що стосується зовнішнього вигляду, то робот на перший погляд виглядає як маленький кубик з металу. Але, розібравшись краще, можна побачити, що він працює на дистанційному управлінні, а рухається цей маленький робот за рахунок похитування.

Вчені розповіли, що цей екзоскелет може виконувати найскладніші завдання, зокрема, плавання, ковзання або їзда. Крім того, якщо робота нагріти, він може прийняти за кілька секунд потрібну вам форму. Діє це так: при впливі підвищених температур наряд робота починає його обволікати. Для ходьби вчені створили каркас колеса, який допомагає роботу рухатися.

Крім того, екзоскелет може приймати форму човна і планера. При цьому робот одягає будь-якій із своїх нарядів самостійно. Зараз вчені працюють над тим, щоб крихітний робот міг надягати кілька екзоскелетів одночасно, щоб одночасно виконувати всі функції, які він вміє.