У Pokemon Go зявиться три нових легендарних покемона

0
6

На цьому тижні покемони Арчикуно, Запдос, Мольтрес і Лугия вышлы з гри, але замість них приходять три нових легендарних покемона займуть своє місце. Niantic повідомила, що три легендарного покемона з регіону Йохто – Райкоу, Энтеи і Суйкун, почнуть з’являтися в Pokemon Go 31 серпня і стануть доступними для упіймання по всьому світу протягом наступних декількох місяців.

Але є одна суттєва зміна для трьох нових легендарних покемонів. На цей раз кожен легендарний покемон з’явиться тільки в одному регіоні за раз. Зокрема, електричний тип Raikou з’явиться на всій території США. Вогненний тип Entei з’явиться у всій Європі та Африці, а водний тип Suicune з’явиться в усьому Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

30 вересня всі три Покемона переїдуть у новий регіон, де нова група гравців Pokemon Go зможе знайти їх в Raid Battles. 31 жовтня Pokemon Go перемкне місця в останній раз, даючи кожному регіону місяць, щоб захопити кожного нового Легендарного Покемона. Як тільки вони підуть, не буде видно, коли вони повернуться.

Нарешті, Niantic також оголосив, що почне проведення тестування EX Raid Battles (раніше відоме як Exclusive Raid Battles) в деяких спортивних залах. Niantic заявляє, що в ході польових випробувань будуть скореговані «вимоги до участі, частота, час, місце і тривалість гри», щоб зробити EX Raids цікавим і корисним для гравців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я