У НАСА розповіли, як буде виглядати робот, створений для роботи на Марсі

4

У НАСА показали свою розробку, яка найімовірніше буде відправлена на Марс ще до висадки туди людей. Це робот, що одержав назву Valkyrie. Пристрій було створено раніше для потреб армії Сполучених Штатів Америки. Але потім робота допрацювали, дещо змінили функції. В результаті вийшов робот, якого збираються успішно використовувати під час ліквідації аварій, а також для польотів на Марс.

Варто зазначити, що вже пройшли перші випробування доопрацьованого Valkyrie. Їх співробітники НАСА зняли на відео і опублікували для широкого кола людей. З відео видно, що робота помістили в умови, де поверхня не рівна і вся засипана уламками цегли. При цьому пристрій досить успішно ходить, минаючи перешкоди. Це можливо завдяки лидарам, що збирає інформацію про оточуючих умовах. Отримані таким чином дані аналізуються, потім приймається остаточне рішення з приводу рухів кінцівок робота.

За словами фахівців, Valkyrie відправлять на Червону планету для розвідки. Тільки після ретельної роботи в такому форматі туди полетять перші люди-добровольці.