У НАСА готують нову місію, яка буде шукати життя на Марсі

0
8

Агентство NASA вже готується до наступної місії на Марс з оновленою версією маркера Curiosity на Марсі. Про це повідомляє прес-служба агентства.

Нове обладнання для місії Mars 2020 включає в себе сім нових інструментів, нові колеса, нове свердло і систему кешування з мініатюрним роботизованим важелем для зберігання зразків.

Нове спорядження в даний час розробляється в Лабораторії реактивного руху НАСА в Пасадені, Каліфорнія.
Rover виглядає приблизно так само, як і його попередник, так як близько 85% апаратного забезпечення нового пристрою засноване на обладнанні попередника. Використання стількох аналогічних компонентів дозволить знизити вартість місії.

Новий «Ровер» має зовсім іншу місію, ніж його попередник. Інструментарій на Марсі 2020 призначений для пошуку стародавніх знаків життя на Червоній планеті, вивчаючи ландшафт, який тепер не доступний, але коли-то на ньому були озера і річки (принаймні, це було 3,5 мільярда років тому).

Він буде шукати ознаки життя на рівні мікробів. «Ровер» оснащений рентгенівським спектрометром і УФ-лазером, який може виявити те, що НАСА називає «світінням» активних кілець атомів вуглецю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я