У Microsoft припиняють розвиток власної операційної системи

3

Сьогодні, 9 жовтня, стало відомо, що пікап в світі інтернет-технологій назву Microsoft припиняє розвиток своєї власної мобільної операційної системи windows Mobile. Згідно з останньою інформацією, нові версії прошивки для мобільних телефонів не будуть розроблятися. Про це розповів віце-президент joe belfiore.
Топ-менеджер розповів, що зараз не пріоритетно розробляти оновлення додатків і нові пристрої.

У своєму Твіттері Джо Бельфиор будь ласка, що підтримка платформи буде продовжуватися. Зокрема, будуть виправлятися недоліки та помилки, а також оновлюватися система безпеки. Але нові функції розроблятися не будуть.

Також топ-менеджер розповів, що він, так і власник компанії Microsoft Білл Гейтс, користується мобільним телефоном на операційній системі Android. Сама ж платформа Windows Phone неофіційно не працює вже більше року, ну на офіційному рівні це ніколи не було підтверджено. Зараз у компанії Microsoft працює під хмарними технологіями, а також над додатками для інших пристроїв, що працюють не на ОС Microsoft.

За словами Joe belfiore, компанія вклала багато коштів у розробку Windows Phone, але це не принесло очікуваних результатів.