У метро Пекіна курсують безпілотні поїзда

5

Сьогодні, 30 грудня, стало відомо, що тепер в Пекіні в метро перші поїзди курсують без пілотів. Управління в них повністю автоматизовано. Як стало відомо, лінія метрополітену для безпілотних поїздів була запущена тільки сьогодні.

Для таких поїздів була організована спеціальна гілка, яка з’єднає два передмістя Яньшань і Фаньшань. Згідно з повідомленням, довжина ж/д полотна практично рекордна – більше 14 кілометрів. По цій довжині розташувалося 9 зупинок.
Це новий автоматизований транспорт, який був сконструйований і з початку до кінця створений китайськими вченими. Що стосується швидкості пересування поїзда, то він здатний розганятися до 80 кілометрів на годину.

Поки що фахівці перевіряють всі системи на працездатність і на те, що вони є повністю безпечними. У зв’язку з цим в кабіні знаходиться машиніст, який спостерігає за процесом і в разі небезпеки відреагує належним чином.

Це не вперше транспорт без водіїв впроваджується в Китаї, але ніколи ще не було такого, щоб усе повністю було створено без втручання іноземних технологій або фахівців.