У Мережі зявилися скриншоти «модернізованого» UI Windows Phone від співробітника Nokia

4

Nokia робить велику ставку на Windows Phone, нова ОС покликана дати фінам «друге дихання» на ринку смартфонів і відновити її колишню славу. Тому в цьому напрямку Nokia веде активну роботу. Як виявилося, співробітники корпорації чомусь мріють змінити стандартний користувальницький інтерфейс системи Windows Phone на свій власний…

Сьогодні в Інтернет потрапило кілька скріншотів «модернізованого» (якщо це так можна назвати) інтерфейсу мобільної ОС від Microsoft, над яким попрацювала одна з головних графічних дизайнерів Nokia (І це помітно в прагненні перетворити Windows Phone в Symbian…).

Нагадаємо також, що Nokia отримала ексклюзивне право від M$ міняти UI як завгодно, проте технічний директор компанії заявив (і абсолютно правильно, з точки зору багатьох), що Nokia не буде користуватися цим правом і залишить все як є щоб не ускладнювати перехід користувачів на смартфони Nokia під Windows Phone з інших пристроїв .

Варто окремо згадати, що дизайнер розробила концепції UI у вільний від роботи час, тобто це не є офіційною частиною програми Nokia.