У Мережі зявилася інформація про спадкоємця смартфона BlackBerry KEYone з клавіатурою QWERTY

0
6

У Мережі були опубліковані фотографії першого спадкоємця відомого раніше смартфона з клавіатурою QWERTY під назвою BlackBerry KEYone. Таку інформацію передають ЗМІ.

За інформацією на сайті виробника був знайдений профіль під назвою UAProf, який готується до випуску даного гаджета. Модельний номер апарату – BBF100-1.
Поки не було інформації про те, чи буде гаджет в недалекому представлений на офіційному рівні. Стало відомо, що випуском апарату буде займатися компанія TCL Communications, яка раніше продавала телефони BlackBerry. Випуск BBF100-1 буде ознаменований як випуск спадкоємця KEYone, який був презентований навесні, вважають у Китаї.
Серед технічних характеристик нам відомий процесор з вісьмома ядрами під назвою Snapdragon 660. Можливо, він отримає екран розміром 4,5 дюймів.
Нагадуємо, що його попередник, KEYone, оснащений чіпсетом Snapdragon 625 і двома камерами на 12 і 8 мегапікселів. Інші технічні характеристики такі: 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, 32 ГБ ПЗУ. Робота його здійснюється під управлінням прошивки Android 7.1 Nougat.