У липні Xiaomi можуть презентувати нову систему MIUI 9

3

У середині липня може з’явитися у відкритому продажі оновлена операційна система Xiaomi MIUI 9, в якій користувачі отримають нові можливості і помітять захоплюючі поліпшення. Ця фірмова ОС буде мати свій особистий користувальницький інтерфейс на основі Android 7 Nougat.

Витік інформації компанії-розробника не дала нам точний даних, з допомогою яких ми зможемо отримати оновлення ОС, проте, очікується, що ця система зазнає не тільки візуальні оновлення, але і отримає ряд нових функцій. У кулуарах обговорюють новий режим розділеного екрану, який розробники Xiaomi збиралися запровадити в попередній операційці для ROM-смартфонів Miui 8. Тепер же публіка сподівається побачити цей режим в ОЗ MIUI 9 на базі Андроїд 7. Ще один функціонал, який очікують отримати користувачі в новій ОС – це зображення в зображенні.

Два тижні тому стало відомо, що у Xiaomi скасували функцію завчасного планування повідомлень, пояснюючи це невеликою кількістю користувачів, які відправляють смс-ки. У компанії вважають, що відмовившись від цієї функції, вони можуть підвищити обчислювальну потужність інших можливостей операційної системи MIUI 9.

Також, згідно зі звітом, який був опублікований в кінці минулого року, нова база для смартфонів Xiaomi дасть шанс юзерам видаляти системні програми, наприклад, калькулятор, календар, поштовий клієнт і тому подібне при необхідності і бажанні. Завдяки функції Screen Rerorder, яку ми помітили в MIUI 8 Developer Edition, можна буде отримувати додаткові можливості і в операційній програмі MIUI 9.Відповідно, ця система буде максимально оптимізована для зручності власників смартфонів, а за словами генерального директора компанії Лея Джуна, ця ОС також буде більш стабільною, але при цьому потужною і степеневої. У компанії все ще планують запустити нову версію MIUI 9 в серпні 2017 року, однак, згідно витоку інформації від розробників, цілком можливо, що ОС презентують вже в липні, а завантаження для користувачів налагодять з серпня.