У Китаї зявився ліфт, який є найшвидшим у світі

0
6

У китайському Гуанчжоу вже встигли запустити унікальний ліфт, що на даний момент найшвидше у світі. Його змонтували для роботи в одному з декількох будівель китайського фінансового центру CTF Finance Center. Даний ліфт характеризується не тільки високою швидкістю, але і іншими сучасними особливостями.

Даний ліфт може розганятися до швидкості в 75,6 кілометрів на годину, що пропорційно зі швидкістю автомобіля. Варто відзначити, що на висоту в 530 метрів, а саме таким у висоту є будівля фінансового центру, такий ліфт доставляє за 25 секунд, що вже рекорд. Правда, спуск не такий швидкий. Ліфт рухається вниз зі швидкістю 36 кілометрів на годину. Більш швидке опускання неприпустимо через техніки безпеки.

Варто відзначити, що не дивлячись на велику швидкість, вуха пасажирів ліфта зовсім не закладає. Вся справа в компенсаторі тиску, яким оснащена кабіна.

Варто відзначити, що при випробуваннях даний ліфт розганяли до 1260 метрів в хвилину. Навіть на такій швидкості пристрій виявилося абсолютно безпечним. Тільки після такого тестування ліфт запустили в роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я