У Китаї запущена величезна водяна сонячна електростанція

0
6

Найбільша сонячна електростанція на воді була побудована в Китаї. Даний проект був успішно реалізований компанією Sungrow Power Supply, що працює у сфері енергетики по всьому світу. Дана сонячна водна електростанція є найбільшою в світі. Її переваги в тому, що вона дає можливість отримати відразу багато альтернативної енергії. До того ж вона не забруднює навколишнє середовище і не займає багато місця. Зокрема, вона не займає ні шматочка суші. Це дуже зручно в умовах нестачі землі, які є реальністю в Китаї.

Потужність даної електростанції сягає 40 Мегават. Це один з найвищих показників у світі. Об’єкт був побудований на кар’єрі, наповненому дощовою водою. Даний водойма має глибину в десять метрів. Вода, яка є в кар’єрі, буде охолоджувати електростанцію під час її роботи. Це дозволить запустити її на повну потужність, не боячись перегріву.

Китайські власті збираються найближчим часом запустити ще кілька водних сонячних електростанцій. це дозволить у декілька разів збільшити виробництво альтернативної енергії в країні.