У Китаї почнуть випускати дронов з вантажопідйомністю до тонни

0
5

Китайський інтернет-магазин JD.com всерйоз планує доставку своїх товарів вантажними дрона. Раніше таке вже практикували, правда, з невеликими покупками, які були легкими. Але керівництво магазину не хоче зупинятися на досягнутому, адже автоматична повітряна доставка дуже зручна. Вона дешевше. І це вже є величезним плюсом. До того ж, таким чином, вантажі потрапляють до покупцям швидше.

Саме тому китайський магазин хоче закупити ще кілька безпілотників, а серед них і дронов-важковаговиків. Це дозволить перевести на таку доставку абсолютно всі товари.

Керівництво магазину JD.com повідомило про те, що технічний пристрій буде готовий максимум через три роки. Після цього його будуть випробовувати на полігонах в провінції. На це все вже отримано дозволу місцевої влади.

Коли це буде зроблено, пристрій почне літати по справах магазину. Всього збираються докупити стільки безпілотників, щоб їх загальна кількість була одно стам.

Керівництво JD.com вважають, що вантажний дрон також можна було б використовувати для доставки врожаю в місто прямо з полів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я