У Голландії почнуть будувати плавучі міста

0
7

Голландський інженер Олаф Ваальс придумав проект плавучого міста. Він буде складатися з будівель, зроблених їх бетону і металу. Згідно зі схемою, буде побудовано 87 фрагментів трикутної форми. Їх об’єднають в коло. Вийде невеликий плавучий острівець. Місто, розташоване на ньому буде поділений на частини, кожна з яких не перевищить двох кілометрів.

Передбачається, що кожна частина острова буде прикріплена до суші або до дна за допомогою спеціальних пристосувань, на подобу якоря. Таким чином, на плавуче місто можна буде легко добратися. Він буде пов’язаний із сушею, що важливо для забезпечення життєдіяльності проживаючих там людей.

За словами розробників, попит на плавучі міста обіцяє бути великим. Адже житлових площ в світі не вистачає. В таких умовах поява нових будинків буде зустрінута суспільством з радістю.

Варто зазначити, що до реалізації проекту ще дуже далеко. Адже за задумом інженерів, плавучий місто повинен сам себе забезпечувати електрикою, а також розташовувати розвиненою інфраструктурою. На реалізацію всього цього потрібно значне фінансування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я