У Франції встановили VR-кіоск, який повертає в минуле

4

У Франції обладнали вже 15 за рахунком VR-кіоск, який назвали “машиною часу”. За допомогою цього обладнання можна переглянути будь-яку анімовану сцену і минулого. При цьому вона буде відтворена з історичною точністю.

Даний проект був реалізований компанією Timescope. Установку кіосків фірма почала в 2016 році. За цей час було обладнано 15 таких об’єктів.

Останній пристрій встановили в Північній Франції, на Монументі Братства. Цей монумент був побудований в честь різдвяних перемир’я між військами союзників і німецькою армією. Зараз тут можна переглянути анімовану версію тих подій. Історична картина була створена на основі архівних фотографій, історичних свідоцтв. Їх наближеність до реальності максимальна. У розробці обладнання і програмного забезпечення брали участь дизайнери і архітектори. Вони не тільки постаралися, щоб картини вийшли історично справжніми, але зробили так, що дивитися їх можна на декількох мовах.

Варто відзначити, що компанія Timescope не збирається на цьому зупинятися. В її планах – встановлення таких кіосків по всьому світу. Наступним містом буде Лас Вегас.