У ASUS розповіли про терміни виходу лінійки ZenFone 5

0
9

Сьогодні, двадцять шостого вересня, у компанії ASUS розповіли, коли світ побачить нову лінійку під назвою ZenFone 5.

Виробник говорить, що ще до появи представників п’ятого покоління смартфонів він планує вивести продажі пристроїв на новий рівень. Впливове американське видання з посиланням на генерального директора компанії повідомляє, що нова лінійка гаджетів під назвою ZenFone 5 вийде в березні 2018 року. До цього часу співробітники компанії будуть розробляти план з нарощування продажів вже існуючих гаджетів четвертого покоління.
За інформацією, яка прозвучала від голови тайванської компанії, продажі пристроїв третього покоління ZenFone були сильними в Європі, зокрема, в таких країнах як Іспанія, Франція та Італія. Це може означати, що продажі ZenFone 4 залишаться на такому ж рівні або підуть ще краще. Тому в компанії сподіваються, що до кінця 2018 року ASUS стане одним з семи найприбутковіших виробників гаджетів в світі.

При цьому глава компанії розповів, що новий випуск смартфонів Google Pixel не вплине негативно на продажі смартфонів ASUS, так як телефони Google відносяться до преміум-сегменту, а ASUS – представники бюджетної категорії.