Тисячі користувачів Windows не можуть запустити Skype

4

Кількома днями тому в компанії Skype запустили чергове оновлення, яке відрізняється своєю грандіозністю. Розробники компанії стверджують, що з його допомогою програма може гідно конкурувати з такими мессенджерами як Snapchat, WhatsApp Messenger від Фейсбук та іншими.

На цей раз в компанії радикально переробили дизайн додатка, а також додали кілька функцій, які зарекомендували себе як практичні і потрібні.

Оголошуючи про анонс даного оновлень, розробники програми також нагадали, що з 1 липня буде припинено підтримка деяких версій Windows старого зразка.

Отже, з початку цього місяця доступ до Skype буде анульований у власників пристроїв, які управляються за допомогою таких версій операційних систем: Windows Phone 8 і 8.1, Windows RT. Це означає, що месенджер не буде працювати у відповідному додатку для Windows 10 Mobile і на телевізорах зі Смарт-ТВ.

Раніше фахівці компанії повідомляли, що дане рішення пов’язане з тим, що в Skype планують плавний перехід на хмарну інфраструктуру. У зв’язку з цим розробники Skype рекомендують всім, хто зіткнувся з цією проблемою, оновити свою операційну систему.