Twitter допоможе поліції визначити потенційно небезпечні події

18

Соціальна мережа Twitter давно славиться своєю здатністю проводити ефективний обмін повідомленнями під час соціальних криз. І сьогодні вчені з університету Кардіффа звернули увагу на те, що цей сервіс непомітно для всіх може прогнозувати потенційно небезпечні події значно швидше, ніж поліцейські служби. У деяких випадках цей час може досягати однієї години, чого більш ніж достатньо для того, щоб запобігти злочину.

Для дослідження взяли випадок з заворушеннями в Лондоні в 2011 році і показали, як комп’ютерний пристрій може сканувати соціальну мережу в автоматичному режимі і звертати увагу на потенційну небезпеку. Наприклад, соціальна мережа може повідомляти про пожежі задовго до того, як дізнаються про це в поліції.

Так, комп’ютер проводить аналіз чуток в сервісі і визначати, де потенційна вірогідність вчинення злочинів вище. До того ж, соціальна мережа може повідомляти про масовому скупченні людей в режимі реального часу. Автори даної технології вважають, що вона може ефективно боротися з майбутніми заворушеннями в різних країнах світу.