Твої улюблені ігри-гонки

0
9

Твої улюблені ігри гонки – доступні в онлайн! Гоночки, дріфт, з віражами і трамплінами – все найкраще для користувачів на одному контенті. Не маєш водійських прав, але любиш швидкість і адреналін? Чи хочеш відчути себе Шумахером? Тоді тобі до нас! Сидиш в комфортному кріслі перед власним комп’ютером або лептопом, не відвідуючи курси з водіння, і поринаєш в світ швидкості і дріфту. На сайті зібрані ігри з реалістичною графікою і спецефектами, звуковим супроводом і симулятори реального автомобіля з педалями і важелями. Для всіх вікових груп (від 3+) власні емоції. Карта сайту поділяє ігри на категорії за віком (3-4-5 років, 6-7-8 років, 9-10-11 років та від 12 років і старше), ігри з виглядом зверху, збоку, знизу, від перших осіб або від третіх осіб, а також за кількістю гравців, включаючи мультиплеер.

Достатній асортимент перегонів не залишить байдужим користувачів. Без реєстрації та без грошових коштів, для різної статі і віку, яскраві динамічні транспортні засоби, траси з кращими героями мультфільмів та кіно, на мотоциклах, квадроциклах, автомобілях або важкоатлетів, а також багато іншого – все доступно на сайті Quicksave.su у гарному якості. Залежно від сюжетних ліній, ігри гонки на сайті Quicksave.su різні за цілями (по кільцю, з перешкодою, міські гонки, врезалочки). Широкий вибір транспортних засобів – автомобілі, велосипеди, мото – і квадроцикли, водні перегони, автобуси, снігоходи та інші. Крім того, ігри гонки різняться – для дівчаток і для хлопчиків, 3Д гонки на виживання, для двох.

Для дітей від трьох років доступні ігри гонки з улюбленими мультяшками – Блискавка Маккуїн і Тачки, Мій маленький Поні, Барбоскины, Лего Сіті, Ниндзяго, Комікси Марвел, Покемони, Злі Пташки, Турбо, Бос-Молокосос, Бен Тен, Трансформери та багато інших. Присутній ряд ігор про зомбі, з відповідними звуковими ефектами і графікою. Реалістичні 3Д гонки занурять гравця в реальний світ – міські вулиці, сонячний пляж, швидкісний трек, пустелю і пр. Традиційні маршрути зі спорткарами або забиті вулиці мегаполісу, гонки велетнів для любителів далекобійників або мініатюрні велогонки, на гідроциклах або яхтах, з друзями або з мережі – все можливо з Quicksave.su. Однак не варто забувати, що яким би не був сюжет гри – мета одна – досягти фінішу першим, вижити, отримати золото або грошовий приз!