Цілодобовий компютерний сервіс

0
6

В наш час майже у кожної людини є свій персональний комп’ютер за якими він проводить більшу частину свого часу, так як ми використовуємо його не тільки для робочих цілей, а й особистих. При цьому, не залежно від марки комп’ютера або ноутбука, будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу і внаслідок необхідно провести заміну деяких деталей і комплектуючих. Тому, комп’ютерний сервіс в Москві допоможе вам в терміновому ремонті ваших персональних комп’ютерів. Фірма пропонує вам безкоштовний виїзд додому для проведення термінового ремонту в Москві і області. Вам проведуть безкоштовну діагностику, що зекономить ваші кошти і що дуже зручно і важливо для вас працюють без вихідних і передоплат.

Також вам безкоштовно встановлять захист від настирливої реклами, захист комп’ютера від банерів, від переадресації на шкідливі сайти, завантаження шкідливого програмного забезпечення на Ваш комп’ютер. При цьому, дані послуги в інших сервісних центрів платні. Є послуга віддаленого помічника, суть якої в тому, що якщо виникли проблеми то Вам допоможуть вирішити їх дистанційно без приїзду майстра, але при цьому необхідно підключення через інтернет. Замовити віддалену допомогу Ви можете заповнивши спеціальну форму на сайті.

Окремо можна безкоштовно замовити антивірус з ліцензією на півроку. Після надання всієї необхідної комп’ютерної допомоги вам буде обов’язково наданий договір гарантії. Також ви можете ознайомитися з ціновою політикою на різні послуги в повному прайс-листі на веб-ресурсі чи ж проконсультуватися щодо цього з менеджером. Якщо Вас не влаштовує ціна ремонту, то ви можете запропонувати свою і таким чином є можливість заощадити ваш бюджет.

Крім ремонту ноутбуків, комп’ютерів та макбуков є також настройка wi-fi, установка програмного забезпечення, відновлення даних, налаштування та обслуговування МФУ, установка і оновлення 1С. При виникненні додаткових питань ви можете зателефонувати за вказаними номерами та отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста. Як альтернативний варіант, є можливість замовити зворотній дзвінок і тоді фахівці незабаром передзвонять вам або написати консультанта в режимі онлайн. Таким чином, якщо вам потрібна приватна швидка комп’ютерна допомога на дому або дистанційно і при цьому з гарантією і недорогий вартістю, з безкоштовним виїздом незалежно від часу доби, то найкращим вибором стане itcompanion.ru.