Цікаві та корисні відомості про CS та її особливості

0
9

На всій планеті не знайдеться жодного користувача, який не спробував всі можливості свого комп’ютера. Комп’ютерна техніка дозволяє не тільки виконувати робочі або навчальні завдання, але і проводити свій вільний час, відпочиваючи за процесом гри. На сьогоднішній день є величезна кількість виробників комп’ютерних ігор. Комусь подобаються досить нехитрі онлайн ігри, а хтось хоче на повну використовувати можливості комп’ютерної техніки. Командні шутери давно увійшли в сферу інтересів геймерів усього світу. І в табелі про ранги найпопулярніших ігрових процесів по праву знаходиться Counter Strike. Якщо ви хочете дізнатися всі подробиці, що призвели CS на друге місце серед ігор, наявних у розпорядженні геймерів планети, то ласкаво просимо на сайт http://planet-today.ru/stati/nauka-i-tekhnika/mobilnye-tekhnologii/item/77820-sekret-populyarnosti-igry-cs-go.

Всі користувачі знають, що знаменитий шутер з’явився на світ як модифікація ранньої версії Халф – Лайф. Ця гра вже давно не оновлювалася і схоже, що до нового релізу «халви» ще дуже далеко. Між тим, у 2011 році була презентована окрема версія, яка отримала назву Counter Strike. Незважаючи на те, що у всьому світі розробники намагалися і намагаються повторити успіх КС, мало в кого це виходить. Можна скільки завгодно міркувати про переваги і відмінності Dota 2 або WoT, але десятки тисяч гравців по всьому світу не зраджують своїм смакам і щодня входять в мережу для командного або одиночної гри.

Хтось може сказати про те. Що CS 1.6 вже довгі роки не зазнавала жодних змін. Проте саме в цьому і криється її успіх. Мова йде не про передбачуваності, а про дотримання традицій. Можна вийти з гри на тривалий термін і через кілька років швидко згадати свої навички, не зіткнувшись з повністю переробленим інтерфейсів та опціями. Гра, в якій від гравця потрібно не тільки швидка реакція, але і взаємодію з членами команди, щороку залучає в свої ряди все нових і нових любителів стрільби і зброї. Новачкам слід скористатися поодиноким режимом гри з ботами, щоб зрозуміти, що для участі у командній грі потрібно пройти тренування. Ваші противники будуть настільки стрімко вискакувати і стріляти, що спочатку ви будете дуже сильно розчаровані. Однак не слід занадто захоплюватися жалістю до себе. Перемога можлива. Візьміть себе в руки і вперед, до перемог!