Toyota випустить принципово нову модель

4

У п’ятницю, 6 жовтня, стало відомо, що автомобільна компанія Тойота планує розробити і випустити на ринок абсолютно новий пікап, який буде оснащений гібридною силовою установкою. Про це в інтерв’ю розповів віце-президент компанії з маркетингу Ед Лаукс.

Раніше у багатьох виданнях вже публікувалися чутки про те, що автомобільний бренд може створити подібні пікап, оснащений гібридною установкою. Мабуть компанія йде на поводу у інших автовиробників, які приділяють велику увагу екологічно чистим двигунів.

Це не перший “зелений” автомобіль в лінійці компанії Тойота. Тепер же ми дізналися з перших вуст, що японський автовиробник і справді планує створити пікап гібридним двигуном. За словами топ-менеджера компанії, інженери зараз займається вивченням цього питання.

Найімовірніше, я про неї ще не було прийнято остаточне рішення – створювати або не створювати електричний пікап. Але фанати бренду вважають, що відповідне рішення буде прийнято дуже скоро. І на це є свої причини. Справа в тому, що компанія Ford вже давно займається випуском “зарядженої” версії своєї популярної моделі F-150, тому і японці планують випустити подібний автомобіль, або вони опиняться поза конкуренцією.