Toyota провела випробування свого робота-помічника

0
5

Міжнародна корпорація Toyota займається виробництвом роботів для промислових цілей, а кілька днів тому розробники компанії анонсували створення «Робота-партнера», який розроблено з метою здійснення допомоги людям, інвалідам та людям похилого віку. І напередодні компанія оголосила про закінчення всіх випробувань андроїда, створеним в рамках цього проекту.

Один із створених роботів є людиноподібним і дуже спритним, тому навіть вміє грати на скрипці. Друга модель робота була представлена п’ять років тому. Він може працювати в лікувальних установах, хоспісах та будинках престарілих, спостерігаючи за пацієнтами і допомагаючи їм. Керувати роботом можна за допомогою планшета. Він навчений таких функцій: носка речей, виконання допомоги по дому, доставка, відкриття дверей та багато іншого.

Спочатку компанія Toyota провела тестування робота-помічника на території японської держави, після чого відправила його в Північну Америку. В рамках проб робот приносив їжу, закривав і відкривав двері, а також всіляко допомагав своєму власникові – паралізованому ветерану війни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я