Топ-3 смартфонів року з потужними батареями на Android

0
7

Телефони на Android сьогодні остаточно захопили мобільний ринок. Сьогодні смартфон на Android, якщо він має ще й потужну батарею, – це синонім одного з кращих смартфонів. Багато хто при виборі телефону звертають увагу на тривалість роботи, тому що це важливий критерій. Тому ми вирішили представити трійку кращих смартфонів з потужним акумулятором, які працюють на операційній системі Android.

Huawei Mate 9 має великий дисплей діагоналлю 5,9 дюймів, потужний процесор і акумулятор ємністю 4000 маг. Це одна з найбільш ємних батарей серед смартфонів, що працюють на Android. При активному використанні одного заряду вистачить на два дні або навіть довше.

Samsung Galaxy S8 Plus – це новий флагманський телефон від південнокорейської компанії, який має величезний 6,2-дюймовий екран. Він оснащений акумулятором на 3500 мАч, який може працювати більше 18 годин на умовах користування бездротовим підключенням.

GooglePixel XL має флагманську прошивку AndroidNuga і є з усіх боків інноваційним. Зокрема, він має потужний процесор QualcommSnapdragon 821 з чотирма гігабайтами пам’яті, а також великий акумулятор на 3450 маг.