Технологія Face ID може бути впроваджена в iPad?

3

За словами багатьох джерел, краща функція iPhone X буде скопійована різними конкурентами Apple в наступному році. Система розпізнавання осіб Face ID 3D була причиною, через яку Apple не випустила iPhone X в кінці вересня. З тих пір питання виробництва були розібрані, а саме виробництво iPhone X значно збільшилася. Apple, схоже, готова в найближчому майбутньому задовольнити потреби iPhone X.

У наступному році ще більше пристроїв будуть оснащені функціями розпізнавання осіб, такими як Face ID, а звіт вказує, що iPad 2018 від Apple може бути наступним у черзі для встановлення камер TrueDepth.

Тайванські постачальники VCSEL, включаючи Visual Photonics Epitaxy (VPEC), Epistar, Advanced Wireless Semiconductor (AWSC) і Global Communication Semiconductors, готуються до сильних продажу в наступному році, оскільки все більше виробників смартфонів хочуть використовувати 3D-датчики в своїх пристроях. Виробники міжнародних деталей також нарощують виробництво, в тому числі такі компанії як Lumentum Holdings, Finisar, Princeton Optronics і Heptagon.
Очікується, що Apple розширить область підтримки TrueDepth для інших пристроїв, причому у звіті згадуються слова «великорозмірний iPad».