Сучасні смартфони витіснили дуже багато техніки

0
6

Фахівці вирішили визначити, які технічні вироби пішли в минуле з появою iPhone. Вони прийшли до висновку, що дуже багато речей вже ніколи не будуть потрібні людям, що мають сучасний смартфон.

В першу чергу відпала необхідність в ліхтарику. З появою смартфонів із вбудованим ліхтариком звичайні великі і маленькі прилади стали просто не потрібні. Мало хто користується ними. По суті галузь виробництва ліхтариків йде до свого завершення.

Також майже пішли в минуле блокноти і записні книжки. Їх використовують зараз одні любителі канцелярських товарів. Адже практичної мети ці вироби не несуть. Всі записи можна зробити в спеціальних програмах, наявних в смартфоні. І все це абсолютно безкоштовно. Навіщо ж купувати паперові вироби?

GPS-навігатори також почали втрачати свою актуальність. Мобільні навігатори дають цілком нормальне за обсяги інформацію про пробки на дорозі.

Смартфон витіснив також паперові карти, будильники, окремі цифрові фото – і відеокамери, диктофони, MP3-плеєри, калькулятори, магнітофони. Виходить, що величезна кількість товарів тепер не випускається. Всі ці речі застаріли і більше практично не потрібні людям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я