Створений сайт з докладним описом невдалих стартапів

0
6

В інтернеті створено сайт Startup Graveyard. На ньому було вирішено зібрати всі найневдаліші стартапи. Особливо тут багато тих, які були дуже гучними і обіцяли величезний успіх. За словами розробників сайту, ресурс був створений в якості історії. Кожна людина, якому прийде в голову реалізувати стартап, зможе спочатку почитати про проекти, які виявилися провальними. Це дозволить уникнути повторення помилок.

Кожен підприємець перед тим, як запустити новий проект, зможе переконатися, як реалізовували подібні ідеї до цього. Якщо все проходило не успішно, це ще не означає, що варто відмовлятися від усього. Адже на сайті Startup Graveyard будуть описуватися не тільки провальні випадки, але і можливі причини їх неуспішності. Виходячи з отриманої інформації, підприємці зможуть краще продумати свої проекти і врешті-решт зробити їх успішними.

На ресурсі всі стартапи розділені по категоріях, тому розібратися з ними буде дуже легко. По кожному з стартапів інформації надається мінімум, але все одно і того вистачить для реальної оцінки проектів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я