Створений робот, якого власник зможе запрограмувати повністю самостійно

3

Все більше і більше роботів створюється для домашнього використання. Не дивлячись на те, що повноцінних помічників поки ще немає, багато хто розробки дивують і зацікавлюють. Нещодавно був створений невеликий робот, якого можна запрограмувати повністю по-своєму. Це творіння компанії UBtech. Виріб коштує зовсім не багато, так що може стати розвагою практично для кожного.

Робот призначений, в першу чергу, для дітей. З таким пристроєм діти зрозуміють, як працює техніка, як відбувається програмування. Щоб пограти з роботом, його потрібно спочатку зібрати. Всі деталі складені в коробці. З’єднати їх можна за допомогою інструкції. Її, до речі можна завантажити на смартфон у вигляді додатка. Дана програма знадобитися і потім, коли прийде час програмувати робота.

Для дітей гра припускає квест з завданнями. Виконуючи їх, малята будуть поступово програмувати робота. Варто відзначити, що з конструктора вдасться створити трьох персонажів, але, звичайно ж, по черзі. Єдиним мінусом конструкції є те, що з неї все ж будуть трохи стирчали дроти.