Створений летючий сегвей, яким дуже просто керувати

0
5

Нещодавно в Сполучених Штатах Америки були проведені випробування літаючого сегвея «Ezfly». Це пристрій виконано за принципом платформи Flyboard Air цього ж виробника Franky Zapata. За словами конструкторів, сегвей дуже легкий у виконанні, що і було доведено в реальних випробуваннях, які пройшли дуже успішно.

Перевагою Ezfly є те, що до нього не потрібно пристібати ноги. Крім того, управління відбувається дуже легко і швидко, без необхідності виконання складних акробатичних трюків. Все це грає на руку розробці. Чим простіше нею буде керувати, тим більшим буде попит на неї пізніше. Деякі експерти взагалі вважають, що сегвей зможе стати улюбленою літаючої іграшкою підлітків.

Даний пристрій є втіленням мрії представників американської армії. Там давно говорили про необхідність літаючих рюкзаків для солдатів. Правда, конкретно цей пристрій навряд чи їм підійде, так як не передбачає заходів захисту. При зльоті і посадці людина буде особливо уразливий. Якщо ж його зіб’ють, то скористатися парашутом буде нереально з-за низького польоту пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я