Створено додаток, яке здатне вгадати розмір одягу по фотографії

1

Одеські розробники створили програму Starlook на iOS, яка на основі звичайної фотографії може визначити розмір одягу людини. Цей додаток обещаеть стати дуже успішним з-за своєї практичності. Для її розробки використовувалися нейронні мережі і смартфон. В результаті вийшла повноцінна програма. Вона сканує зображення тіла, визначаючи його форму і параметри. Все це досить успішно. Розробники відзначають, що похибка становить всього 2-3 сантиметри або і того менше.

Не дивлячись на те, що розробники програми вітчизняні, зареєстровано винахід в Сан-Франциско. Там вже знайшлися охочі використовувати додаток в своїй роботі. Це принесе прибуток розробникам.

Зокрема, зацікавилися новинкою інтернет-магазини. Вони сподіваються за допомогою програми мінімізувати повернення одягу з-за неподошедшего розміру. Якщо програма буде вбудована в їх програми, клієнт зможе точно визначити свій розмір і відповідно відразу купити те, що йому потрібно. Це поліпшити якість обслуговування і збільшить продажі, адже тепер вдалих покупок стане в рази більше.