Створена подушка, підлаштовуватися під сон людини

4

Французькі розробники створили смарт-систему Moona. Для її випуску вже почали збирати кошти на крауфдафтинговой платформі. Пристрій працює в парі з подушкою. Воно регулює температуру вироби, роблячи його максимально комфортним для сплячої людини.

Сам девайс невеликий. Він складається з круглого пристрої з трубочками і підкладкою. Останні вміщаються в подушку і таким чином можуть на неї впливати. Варто відзначити, що Moona підходити для абсолютно будь подушки. З допомогою проводів відбувається нагрів виробу, охолодження проводять через водяні трубки. Пристрій є розумним. Воно фіксує температуру голови і шиї, а потім підлаштовує під показники температуру подушки. Це забезпечує комфортний-сон.

Варто відзначити, що Moona запам’ятовує виміряні показники. Фіксуючи їх, вона виробляє тактику функціонування на наступні ночі. Також є зворотній зв’язок через додаток.

Грошей на випуск новинки вже зібрали. Сума в два рази перевищує ту, яка необхідна для масового випуску виробу. З’явиться Moona імовірно в червні 2018.