Стриммеры зможуть заробляти через Twitter

0
6

У п’ятницю, 23 червня, стало відомо про те, що в планах керівництва американської соцмережі Twitter Inc. є запуск нової системи. Завдяки їй стриммеры допомогою проведення прямих трансляцій у соцмережі зможуть непогано заробити. Зробити це можна через Periscope.

Агентство повідомляє, що виплати будуть проводитися у вигляді накопичень для клієнтів соціальної мережі, які будуть проводити ефіри через платформу Periscope. Так в компанії Twitter мають намір скласти солідну конкуренцію відеохостингу Ютьюб і іншим.

Нововведення, запроваджене керівництвом Твіттер, припускає, що користувачі будуть висилати стриммерам особливі позначки, кількість яких стане такою собі криптовалютой. Якщо вони накопичать на своєму рахунку 175 доларів, то зможуть вивести гроші на банківський рахунок.

Нагадуємо, що стрім – це термін, який означає пряму трансляцію подій, яка виникає на смартфоні, комп’ютері або навіть ігровій приставці. Транслювання може бути відкрито для тисяч користувачів одночасно, які спостерігають за цікавим їм людиною в режимі реального часу.