Стародавні прототипи Apple потрапили на інтернет-аукціон

4

Якщо ви – колекціонер, схиблений на продукції Apple і збираєте все, що коли-небудь було виготовлено цією компанією, знайте – на популярному інтернет-аукціоні eBay з’явилося кілька «новинок» зі світу ретро-Apple-продукції. При цьому не всі дрібнички були випущені в продаж, деякі з них так і залишилися недоробленими прототипами.

Наприклад, у продажу з’явився корпус від неіснуючого в природі сервера Apple MultiServer – продукту, який розроблявся «яблучною» компанією ще в середині 80-х, але так ніколи і не побачив світ. Сервер, зрозуміло, не працює, тому що це фактично порожній корпус під нього, який стоїть всього лише 1 974,98 $ на момент написання замітки.

Серед інших дрібничок наявна прототип карти APPLE II ROM Card родом з 1978 року (114,5 $) і прототип адаптера живлення Macintosh PowerBook Duo 270C (399,99 $). Всі ці девайси малопридатні в сучасному світі, однак можуть становити велику цінність для колекціонерів (тому десять разів подумайте, перш ніж викидати прийшла в непридатність «макбук»)!

Якщо ваш бюджет дозволяє прикупити подібне – дерзайте, якщо встигнете!