Стало відомо про дату виходу нового iPhone SE

0
10

Коли iPhone SE вийшов в 2016 році, багато хто думав, що він буде єдиним у цієї лінійки. Він продавався на диво добре. Тепер чутки говорять про те, що у Apple є плани зробити другу модель, і на початку 2018 року вона цілком могла б бути представлена.

У звіті Economic Daily News кажуть, що одному з виробників Apple, Wistron, побудують новий завод. Очікується, що він буде побудований в основному для виробництва iPhone SE 2.

У доповіді говориться, що SE 2 буде дорожче, ніж оригінальний SE, але все ж дешевше, ніж iPhone 7. Він буде коштувати близько 450 доларів і отримає дві модифікації – на 32 ГБ і 128 ГБ. Очікується, що екран залишиться таким же, як iPhone SE – на 4 дюйма, що означає, що він, швидше за все, збереже кнопку «Додому».

Попередні звіти збігаються з доповіддю Economic Daily News, в якому автор Tekz24 першим припустив, що виробник готувався до будівництва нового заводу для SE 2 в серпні. У цьому ранньому доповіді було висловлено припущення, що Індія першою отримає iPhone SE 2, оскільки Apple прагне збільшити свою частку на цьому ринку. У звіті Teks24 також йдеться, що iPhone SE 2 буде мати чотирьохядерний процесор з чіпом A10 від Apple.