Соцмережа «Вконтакте» запустила власний мессенджер

1

Розробники російської соціальної мережі «Вконтакте» представили власний мессенджер. У компанії пояснили, що вже провели відповідні тести для нової програми і можуть запускати її в роботу.

Що стосується особливостей нового месенджера, то розробники «Вконтакте» вбудували в нього плеєр для зручного управління музикою. Правда, користувачі поки що не можуть знайти його в програмі. Їм залишається поки тільки оцінювати дизайн і функції месенджера.

Розробники стверджують ,що ними були виправлені всі баги, які виявили під час тестування, і поліпшена робота плеєра. Крім того, в «Вконтакте» вирішили, що довгі посилання в месенджері будуть скорочуватися і відображатися більш компактними.

До того ж, програма зможе запам’ятовувати папку для завантаження, і використовувати його не тільки на ОС Windows, але і на macOS і Linux. До речі, деякі користувачі, які вже встигли завантажити месенджер на комп’ютер, вважають, що краще б було створити мобільну версію програми, хоча цього і без відгуків слід було б очікувати.