Sony інвестує 623 мільйони доларів в Olympus?

4

Знаменитий виробник фотокамер – Olympus – знаходиться зараз у скрутному фінансовому становищі. Однак, як повідомляє Nikkei, є інформація про те, що компанія незабаром знайде фінансову «підтримку» у Sony.

За інформацією Nikkei, фірма отримає достатньо відчутну допомогу у вигляді інвестицій корпорації Sony в розмірі 623 мільйонів доларів, що автоматично зробить останню найбільшим утримувачем акцій Olympus (за деякими підрахунками Sony заволодіє більше 10% від кількості всіх акцій).

У квітні Olympus заявила про те, що у зв’язку зі зниженням доходів починає шукати партнерів. При цьому серед претендентів вона бачить Fujifilm, виробника медичного обладнання Terumo і Sony. Тоді ж Olympus запланувала скорочення штату працівників на більш ніж 2 700 чоловік.

У відповідь на прохання дати коментарі щодо покупки акцій корпорацією Sony, Olympus повідомила, що поки не готова робити якісь заяви.

«Поки нам нічого анонсувати», сказав представник Olympus агентству Reuters – «компанія ще не прийняла ніяких остаточних рішень».

За чутками, обидві сторони знаходяться в завершальних стадіях обговорення і сподіваються здійснити операцію вже в наступному місяці.