Смартфони з двома камерами

4

У наш час цифрових і комп’ютерних технологій, розробки доходять просто до неймовірних результатів. Мало не щодня ми можемо споглядати новинки в світі технологій, які нас вражають. Ще зовсім недавно ми й уявити собі не могли, що зможе у вільному доступі користуватися комп’ютерами, настільки просунутими телефонами, Інтернетом і т. д. Все що ми маємо вже сприймається як належне, тому розробники все більше і більше прагнуть здивувати своєю роботою весь світ. Сьогодні, одним з найбільш популярних технік є телефони. Це й зрозуміло, адже без них ми зараз навіть не можемо вийти з дому. Телефон це незамінна річ, завдяки якій ми постійно перебуваємо на зв’язку, можемо мати доступ до мережі Інтернет, за допомогою нього можемо читати книги, слухати музику, дивитися відео, знімати важливі моменти і т. д. Цей список практично нескінченний. Розуміючи це, еволюція в телефонному світі просто зашкалює і сьогодні ми можемо побачити, як в телефоні розташована подвійна камера.

Так, це дійсно так, і тепер у деяких нових моделях є подвійна камера, яка, в теорії зможе забезпечити вас більш якісними знімками. Але чи це так? Варто вибираючи новий телефон звертати увагу на наявність подвійної камери? Зараз ми в цьому розберемося.

Сам принцип роботи такої камери такий же як і в звичайній, з одним винятком, тут замість однієї знаходиться дві матриці і працюють вони окремо один від одного. Подібний вид камер можуть працювати абсолютно по різному, одні напір роблять на зум, інші на розмиття фону, треті для збільшення динамічного діапазону і т. д. Тому вибираючи телефон з такою камерою, звертайте увагу на такі нюанси що б потім не розчаруватися в покупці. При цьому хотілося б відзначити, що якщо ви будете купувати телефон з подвійною камерою саме за неї, то не варто купувати дешеві моделі, так як вони навряд чи зможуть порадувати вас своїми результатами. Такого плану телефони краще дивитися від 150$.

Якщо у вас виникають сумніви чи варто купувати телефон з подвійною камерою, то хотілося б відзначити, що нічого поганого в цій функції немає, а якщо брати хороший апарат то, швидше за все, ви залишитеся дуже задоволені результатом його роботи. Тому, наявність подібної камери це скоріше плюс, ніж недолік. При цьому сьогодні відбуваються розробки, в яких існують смартфони з трьома камерами, а можливо і чотирма. Час покаже чого ж нам чекати в майбутньому.