Смартфоном HTC One X можна забивати цвяхи… в прямому сенсі!

0
19

Моя думка – перед випуском кожен смартфон повинен пройти цей тест! Їм потрібно забивати цвяхи, як це зробив у відеоролику, розташованому під катом, один з інженерів HTC.

У тестовій лабораторії (судячи з усього) HTC був проведений незвичайний і вельми жорсткий тест, у головній ролі якого виступив новий смартфон HTC One X. Смартфоном буквально за пару хвилин вдалося увігнати звичайний цвях в невеликий дерев’яний брусок.

Виглядає таке знущання над смартфоном вельми дивно і дуже жорстоко. Напевно, це схоже живодерству. Однак є в цьому й великий плюс, тепер ми знаємо, на що здатний HTC One X – напевно, третій телефон в нашому підсвідомому рейтингу після iPhone і Galaxy III.

http://www.youtube.com/watch?v=e3ri6vrmPbc

А ваш телефон або смартфон таке зможе?

P. S. Передісторія у відео трохи дивна. Нібито завантажено його було інженером HTC на YouTube і практично відразу звідти пропало. Керівництво компанії (знову ж – нібито) було дуже невдоволено подібної витівкою і звільнила того самого інженера (що якось мало схоже на правду). Перш ніж кліп з YouTube прибрали, якийсь китайський сайт встиг зробити його копію і поширити його в Мережі.

Історія дійсно дивна, і вірити їй чи ні – вирішувати читачеві. Одне ясно – якщо при зйомці відеороликів не застосовувалося жодних трюків і прийомів, і смартфон дійсно витримав таке знущання – нашу повагу його творцям!