Смартфон Samsung Galaxy S9 не зможе стати копією iPhone

0
5

У звіті від одного з вартих уваги інсайдерів говориться, що Galaxy S9 і Galaxy S9 + будуть майже ідентичні своїми характеристиками. Тим не менш, він також виділив одну несподівану деталь про майбутні парах телефонів високого класу Galaxy.

У звіті також, мабуть, йдеться, що компанії Samsung потрібен як мінімум рік, щоб повторити останні успіхи і стратегію Apple, і може ще більше відстати від свого найбільшого суперника.

IPhone і раніше є основним джерелом натхнення для Samsung, і в той час як телефони Galaxy можуть порадувати нас деякими функціями до того, як Apple включить їх в своє флагманське пристрій, завжди очікується, що Samsung буде іти за прикладом Apple. І Samsung зазвичай так і робить.

Еван Бласс поділився більш докладними відомостями про цих двох телефонах, включаючи несподіване одкровення про те, що Galaxy S9 + буде мати подвійну об’єктивну камеру на задній панелі і більше ОЗУ, а Galaxy S9 отримає лише один об’єктив.

Це те, що Apple зробила з iPhone 7 в минулому році – оснастила смартфон подвійною камерою і додатковою пам’яттю для роботи з режимом Portrait Mode. Samsung не зміг додати камеру з двома об’єктивами Galaxy S8, хоча він намагався це зробити, і тільки представив одну таку камеру в Galaxy Note 8.

За останньою інформацією, наявність подвійної камери на Galaxy S9 все ще може бути досить складною справою для компанії. Так що повторення iPhone південнокорейським виробником, як і раніше, малоймовірне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я