Смарт-подушка допоможе прокинутися вранці

4

Смарт-подушка Sunrise Smart Pillow дуже сподобається людям, яким вранці важко прокидатися і збиратися на роботу. Вона забезпечить комфортне та поступове пробудження, яке обов’язково буде оцінено.

Смарт-подушка працює приблизно так само, як і “розумні будильники”, які поступово виділяють дедалі більше світла, імітуючи світанок. Приблизно так працює і подушка. У неї вбудовані спеціальні датчики, які фіксують руху сплячої людини. Таким чином, пристрій “розуміє”, коли в якій фазі сну знаходиться людина і вибирає для пробудження найкращу. Крім цього, “розумна” подушка налаштовується на вказане час і знає, коли людина вже повністю прокинутися.

Початок пробудження буде супроводжуватися теплим бурштиновим світлом, який буде видавати подушка. Цей колір поступово перейде в світло-жовтий. Далі послышаться приємна музика. Це дозволить людині прокинутися без негативних емоцій.

Крім цього, смарт-подушка цілу ніч буде записувати сон. Якщо біля сплячого будуть якісь незрозумілі звуки, то їх пізніше можна буде прослухати. Із запису людина може зробити висновки, наскільки спокійним був його сон.