Смарт-подушка допоможе прокинутися вранці

0
7

Смарт-подушка Sunrise Smart Pillow дуже сподобається людям, яким вранці важко прокидатися і збиратися на роботу. Вона забезпечить комфортне та поступове пробудження, яке обов’язково буде оцінено.

Смарт-подушка працює приблизно так само, як і “розумні будильники”, які поступово виділяють дедалі більше світла, імітуючи світанок. Приблизно так працює і подушка. У неї вбудовані спеціальні датчики, які фіксують руху сплячої людини. Таким чином, пристрій “розуміє”, коли в якій фазі сну знаходиться людина і вибирає для пробудження найкращу. Крім цього, “розумна” подушка налаштовується на вказане час і знає, коли людина вже повністю прокинутися.

Початок пробудження буде супроводжуватися теплим бурштиновим світлом, який буде видавати подушка. Цей колір поступово перейде в світло-жовтий. Далі послышаться приємна музика. Це дозволить людині прокинутися без негативних емоцій.

Крім цього, смарт-подушка цілу ніч буде записувати сон. Якщо біля сплячого будуть якісь незрозумілі звуки, то їх пізніше можна буде прослухати. Із запису людина може зробити висновки, наскільки спокійним був його сон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я