Скоро на ринках зявиться однокнопковий гаджет для мовного перекладу

0
9

Скоро у продажу з’явиться дуже простий перекладач під назвою «ili». Це зовсім маленький за розміром гаджет, який має всього одну кнопку. На думку розробників, пристрій буде дуже популярне у туристів, так як компактний і простий у використанні.

Цей пристрій має багато недоліків. Зокрема, воно переводить лише те, що вимовивив. Але відповіді іноземця переводитися не будуть. На пристрої немає сенсорного екрану, тому будь яке управління ним або коригування неможлива. Текст сказаного також відображатися не буде. Все доведеться сприймати виключно на слух. Гаджет припускає, що людина буде говорити такі фрази, на які іноземець зможе легко відповісти “так” або “ні”.

Також обмежена кількість мов, які доступні “перекладачеві”. Користувачеві доведеться спочатку вибрати певні мови, які пристрою доведеться перекладати.

Але є у кишенькового перекладача і плюс. Він працює абсолютно автономно навіть там, де немає інтернету і мобільного зв’язку. Це дуже зручно, адже турист не завжди може бути там, де зроблено покриття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я