Шоколадний принтер надійде в продаж до кінця місяця

0
7

Коли настає великдень, будьте впевнені, «шоколадний» бізнес у всьому світі відчуває величезний підйом. І, на жаль, шоколадний принтер, про який піде мова в цій замітці, вийде вже в кінці квітня, і любителі шоколаду не зможуть вдосталь насолодитися перевагами «шоколадної друку» під час паски.

Принтер був створений горезвісними британськими вченими і продемонстрований у всій красі ще минулого літа, проте до досконалості (і виробництва) його довели тільки зараз. Що ж, краще пізно, ніж ніколи.

Очолює групу розробників вчений, доктор Ліанг Хао (Dr Liang Hao), що працює в Ексетерському університеті (University of Exeter), є також засновником компанії Choc Edge, яка стала платформою для комерціалізації проекту, благо попит на гаджет, як показало дослідження, дуже високий.

Як ми бачимо, останнім часом технології тривимірної друку, хоч і повільно, але стали входити в наше життя у багатьох областях – в медицині, в науці, в моді і дизайні. Тепер же тривимірна друк стане доступною в кондитерській справі. Хоча питання про доступність ще не уточнено – ціна шоколадного принтера поки невідома.