Що таке ігрові апарати і чому вони відрізняються від ігрових автоматів

0
5

Рейтинг клубу:

3128 задоволених гравця

Реєструйся прямо зараз і отримуй бонуси на рахунок!

Поряд з терміном ігрові автомати широко застосовується і апарати. Часто вони рівнозначні, але більш суворе вживання описує ігрові апарати як наземні слоти. Поділ справедливе, хоча б тому що, незважаючи на зростаючу популярність онлайн автоматів, наземні вносять основну частку у світовий оборот: близько 80%.

Сучасний ігровий апарат своїх механічних предків нагадує дуже віддалено. Якщо перші слот-машини були розміром з касовий апарат, що сьогоднішні виконані в форматі аркадних автоматів. Зовні вони дуже гарно виглядають. Корпус щедро підсвічений і оформлений у відповідності з тематикою гри. Замість механічних бобін — великий екран високого дозволу. Ігровий процес управляється комп’ютером з генератором випадкових чисел, ГВЧ. Часто ГВЧ знаходиться віддалено, на центральному сервері оператора. Це викликано міркуваннями надійності і безпеки.

Кращі з кращих ігрових автоматів

Серед ігрових апаратів є і свій хайенд: топові, люксові моделі з шкіряними кріслами, панорамним оглядом і інтелектуальними системами ідентифікації та оплати. Вартість таких пристроїв може становити нечувані суми.

Якщо в старих слот-машинах була тільки одна гра, то сучасні ігрові апарати пропонують десятки ігор. Часто вони об’єднуються з якого-небудь ознакою: тематичному, стильовому. Найвідоміший комплекс — знаменитий Gaminator австрійської групи компаній Новоматик. У нього входить півтора десятка ігор, які давно розійшлися на онлайн слоти.

Зрозуміло, що виробництво таких складних систем по плечу далеко не багатьом. Ігрові програми випускаються сотнями софтверних компаній, а ось виробників наземних слотів ледве набереться кілька десятків. Як правило, це компанії з великою історією, що з’явилися на ринку ще в минулому столітті. Серед найбільш відомих імен — американські Bally і IGT, Aristocrat з Австралії і австрійська група компаній Novomatic.

Ігрові апарати відрізняються від своїх онлайн колег меншим теоретичним поверненням гравцеві (RTP). За законами більшості країн, де такі слоти можна, RTP не може бути менше 85%. Для порівняння: в онлайн автоматах нормальною величиною вважається 95%. Така різниця обумовлена набагато більш значними витратами, пов’язаними з експлуатацією наземних слотів.

Відеослоти і їх переваги

Для гри на апаратах потрібно відправитися в гральний заклад, а це не для всіх прийнятно. Для того щоб все-таки познайомиться з апаратами розробники створюють симулятори (або емулятори). Це онлайн слоти, які зовні імітують наземні апарати. У форматі безкоштовно ігрові автомати грати пропонують саме таким чином. За допомогою 3D технологій візуалізації в них відтворюється вигляд консолі: об’ємна панель керування, кнопки. На тлі може бути навіть інтер’єр ігрового залу, аж до люстр і декоративних рослин. Звичайно, візит в клуб це не замінить, але при досить розвиненою фантазії уявити себе в Лас-Вегасі або Монте-Карло можна.

Рейтинг клубу:

3128 задоволених гравця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я